Powrót na tarczy po meczu z Głuszycą

Środa 28 maja 2008 23:45
Źródło: własne

Towarzyski mecz piłkarski z LSO Głuszyca z parafii Chrystusa Króla rozegrali nasi reprezentanci w środowy wieczór. Po zaciętej i wyrównanej grze jednak zwycięsko ze spotkania wyszli gospodarze pokonując nas 7:5 (3:3). Jeszcze pięć minut przed końcem meczu (2x30 min) utrzymywał się remis 5:5, jednak brakło szczęścia do osiągnięcia korzystnego rezultatu.

Pozdrawiamy księdza Grzegorza Umińskiego ze swoją drużyną, dziękujemy za sportową walkę i już dziś zapraszamy na rewanż do Bielawy.

Trzy tygodnie temu ministranci z zaprzyjaźnionej parafii Miłosierdzia ulegli ministrantom z Głuszycy 0:12.

LSO Chrystusa Króla - GŁUSZYCA

LSO Wniebowzięcia NMP - BIELAWA

7-5 (3-3)

Mateusz Pydych (x2)