Towarzyski mecz reprezentacji LSO

Poniedziałek 05 czerwca 2006 10:05
Źródło: własne

W niedzielę 4 czerwca na stadionie Bielawianki w ramach Festynu Parafialnego reprezentacja LSO Bielawa zagrała towarzyski mecz z LSO Kudowa Zdrój Czermna.

Cieszymy się niezmiernie, że nasi przyjaciele z Kudowy zechcieli przyjechać na towarzyski mecz do Bielawy. Wynik meczu odzwierciedla przebieg spotkania. Remis 1:1 satysfakcjonuje oba zespoły.  Warto podkreślić przyjazną atmosferę jaka panowała na boisku, a także po za nim. Już nie długo rewanż, tym razem w Kudowie.

LSO Bielawa - LSO Kudowa Zdrój Czermna 1:1 (0:1)
bramki: Piotr Korkosz -
Piotr Olszowy (?)

1 czerwca LSO Bielawa zmierzyła się z drużyną LSO Dzierżoniów (parafia Królowej Różańca Świętego).  Mecz rozgrywano systemem 2x20 minut, na boisku w Dzierżoniowie.  Mecz zakończył się wynikiem 11:1 dla LSO Bielawa.